Alternatory i rozruszniki STARTER Gdynia

UWAGA – NOWA LOKALIZACJA

Od dnia 01.06.2023 zmiana siedziby firmy.

Zapraszamy pod nowy adres:
Hutnicza 4, Gdynia
(na terenie Climarem, dawny PBUCH)


Firma STARTER — sprzedaż nowych alternatorów

Firma STARTER została założona w 1988 r. i nieprzerwanie świadczy usługi w zakresie regeneracji rozruszników i alternatorów oraz sprzedaży części zamiennych. O wysokiej pozycji na rynku świadczy zaufanie, jakim obdarzyli nas liczni klienci na terenie Polski i poza jej granicami. Nasz asortyment to ponad 6.000 sztuk kompletnych rozruszników, alternatorów oraz 14.000 jednostek używanych gotowych do regeneracji. Prowadzimy także sprzedaż internetową części do akumulatorów, które można wykorzystać w pojazdach rolniczych oraz maszynach budowlanych. Klienci, którzy pochodzą z miejscowości, takich jak Gdańsk czy Sopot, mogą odwiedzić naszą lokalną siedzibę znajdującą się w Gdyni.

Części samochodowe na półkach

 

Wymiana alternatora na nowy

Alternator to podzespół, który zamienia energię mechaniczną w elektryczną. Jego zadaniem jest wytwarzanie prądu podczas pracy silnika i przesyłanie go do akumulatora. Z uwagi na to, że element ten podlega ciągłej eksploatacji, z czasem konieczna może być wymiana części alternatora, bądź zakup nowego. Ocena stanu technicznego należy do kompetencji elektromechanika. Wykorzystuje on do pracy specjalny sprzęt, w posiadaniu którego jest nasza firma. Samochodowa diagnostyka komputerowa jest procesem kluczowym do realizacji, jeśli zależy nam na tym, by wiedzieć, w jakim stanie znajduje się auto.

Diagnostyka komputerowa w praktyce

Na życzenie Klienta, możemy dokonać samochodowej diagnostyki komputerowej. Czynność ta polega na podłączeniu specjalnego urządzenia diagnostycznego do komputera pokładowego. Dzięki temu elektromechanik jest w stanie określić to, czy parametry odbiegają od pożądanych oraz to, w jakiej kondycji znajduje się samochód w tym momencie. Proces ten pozwoli elektromechanikowi stwierdzić, czy wystarczy zastąpienie zużytych części, czy też konieczny będzie zakup nowego alternatora. Zależy Ci na tym, by wszystkie układy elektryczne w samochodzie były sprawne? Zatrudniony przez naszą firmę elektromechanik jest w stanie przeprowadzić podstawowe czynności serwisowe podczas przeglądu. Klient korzystający z usług firmy może dokonać wymiany świec w swoim aucie.

Nowy rozrusznik — gdzie można taki zakupić?

Innym niezwykle ważnym elementem instalacji samochodu jest rozrusznik, bez którego silnik spalinowy nie jest w stanie podjąć pracy. Jego zadaniem jest wprawienie silnika w ruch. Nasz elektromechanik dokona przeglądu Twojego auta, podczas którego dokona oceny wydajności komponentu. W zależności od ogólnego stanu technicznego, możliwa jest wymiana rozrusznika, bądź zakupienie przez Klienta nowej części. Posiadamy wiele modeli rozruszników i alternatorów producentów m.in. ISKRA.

Regeneracja, czy zakup nowego rozrusznika — co lepsze?

Regeneracja alternatorów

Regeneracja jest procesem polegającym na przywróceniu używanej części do pełni sprawności. Dzięki użyciu oryginalnych części zamiennych, rozległej wiedzy i nowoczesnej technologii uzyskać można jakość nieodbiegającą od tej, którą oferowałby nowy rozrusznik i alternator, w znacznie korzystniejszej cenie. Należy również dodać że regeneracja jest znacznie bardziej ekologiczna od produkcji nowych elementów. Ponowne użycie już istniejących rozruszników i alternatorów pozwala na zaoszczędzenie nieodnawialnych surowców naturalnych potrzebnych do produkcji nowych sztuk.

Sprzedaż nowych rozruszników w Gdyni

Części zamienne

U nas znajdziesz części do maszyn rolniczych, pojazdów budowlanych czy użytkowych. Regenerujemy części także do maszyn morskich. Dodatkową działalnością firmy STARTER jest sprzedaż nowych i regenerowanych turbosprężarek takich producentów jak: Garrett, Mitsubishi, Borg Warner i innych. Siedziba firmy STARTER znajduje się w Gdyni. Zachęcamy Klientów pochodzących z tego miasta, Sopotu, Gdańska, bądź okolic do skorzystania z naszych usług.

Naprawa samochodów w Gdyni

Nasza firma oferuje szeroki zakres usług związanych z branżą samochodową. Jako eksperci z zakresu elektromechaniki zajmujemy się m.in. kompleksowymi naprawami aut. Pomożemy w przywróceniu samochodu do stanu sprzed szkody. W razie potrzeby, wymienimy niesprawne części, takie jak klocki hamulcowe, na nowe. Wszystkie prace serwisowe wykonywane są przez zatrudnionych specjalistów, którzy dysponują bogatym doświadczeniem z zakresu elektryki samochodowej. Zależy ci na diagnozie i naprawie wszelkich usterek? Podejmiemy się z zarówno mniejszej, jak i większej naprawy samochodów. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.