Alternatory i rozruszniki STARTER Gdynia

Firma STARTER została założona w roku 1988 i nieprzerwanie świadczy usługi w zakresie regeneracji rozruszników i alternatorów oraz sprzedaży części zamiennych. O wysokiej pozycji na rynku świadczy zaufanie jakim obdarzyli nas liczni klienci na terenie polski i poza jej granicami.
Nasz asortyment to ponad 6.000 sztuk kompletnych rozruszników i alternatorów oraz 14.000 jednostek używanych gotowych do regeneracji.

Regeneracja jest procesem polegającym na przywróceniu używanej części do pełni sprawności. Dzięki użyciu oryginalnych części zamiennych, rozległej wiedzy i nowoczesnej technologii uzyskać można jakość nie odbiegającą od tej oferowanej przez nowe rozruszniki i alternatory, w znacznie korzystniejszej cenie. Należy również dodać że regeneracja jest znacznie bardziej ekologiczna od produkcji nowych elementów. Ponowne użycie już istniejących rozruszników i alternatorów pozwala na zaoszczędzenie nieodnawialnych surowców naturalnych potrzebnych do produkcji nowych sztuk.

Posiadamy wiele modeli rozruszników i alternatorów  producentów m.in. ISKRA.
U nas znajdziesz części do maszyn rolniczych, pojazdów budowlanych czy użytkowych. Regenerujemy części także do maszyn morskich.

Dodatkową działalnością firmy STARTER jest sprzedaż nowych i regenerowanych turbosprężarek takich producentów jak: Garrett, Mitsubishi, Borg Warner i innych.