Alternatory i rozruszniki STARTER Gdynia

UWAGA – NOWA LOKALIZACJA

Od dnia 01.06.2023 zmiana siedziby firmy.

Zapraszamy pod nowy adres:
Hutnicza 4, Gdynia
(na terenie Climarem, dawny PBUCH)


Firma STARTER — sprzedaż nowych alternatorów

Firma STARTER została założona w 1988 r. i nieprzerwanie świadczy usługi w zakresie regeneracji rozruszników i alternatorów oraz sprzedaży części zamiennych. O wysokiej pozycji na rynku świadczy zaufanie, jakim obdarzyli nas liczni klienci na terenie Polski i poza jej granicami.

Wymiana alternatora na nowy

Alternator to podzespół, który zamienia energię mechaniczną w elektryczną. Jego zadaniem jest wytwarzanie prądu podczas pracy silnika i przesyłanie go do akumulatora. Z uwagi na to, że element ten podlega ciągłej eksploatacji, z czasem konieczna może być wymiana części alternatora, bądź zakup nowego. Ocena stanu technicznego należy do kompetencji elektromechanika. Wykorzystuje on do pracy specjalny sprzęt, w posiadaniu którego jest nasza firma. Samochodowa diagnostyka komputerowa jest procesem kluczowym do realizacji, jeśli zależy nam na tym, by wiedzieć, w jakim stanie znajduje się auto.

Nowy rozrusznik — gdzie można taki zakupić?

Innym niezwykle ważnym elementem instalacji samochodu jest rozrusznik, bez którego silnik spalinowy nie jest w stanie podjąć pracy. Jego zadaniem jest wprawienie silnika w ruch. Nasz elektromechanik dokona przeglądu Twojego auta, podczas którego dokona oceny wydajności komponentu. W zależności od ogólnego stanu technicznego, możliwa jest wymiana rozrusznika, bądź zakupienie przez Klienta nowej części. Posiadamy wiele modeli rozruszników i alternatorów producentów m.in. ISKRA.

Regeneracja, czy zakup nowego rozrusznika — co lepsze?

Regeneracja jest procesem polegającym na przywróceniu używanej części do pełni sprawności. Dzięki użyciu oryginalnych części zamiennych, rozległej wiedzy i nowoczesnej technologii uzyskać można jakość nieodbiegającą od tej, którą oferowałby nowy rozrusznik i alternator, w znacznie korzystniejszej cenie. Należy również dodać że regeneracja jest znacznie bardziej ekologiczna od produkcji nowych elementów. Ponowne użycie już istniejących rozruszników i alternatorów pozwala na zaoszczędzenie nieodnawialnych surowców naturalnych potrzebnych do produkcji nowych sztuk.

Sprzedaż nowych rozruszników w Gdyni

Części zamienne

U nas znajdziesz części do maszyn rolniczych, pojazdów budowlanych czy użytkowych. Regenerujemy części także do maszyn morskich. Dodatkową działalnością firmy STARTER jest sprzedaż nowych i regenerowanych turbosprężarek takich producentów jak: Garrett, Mitsubishi, Borg Warner i innych. Siedziba firmy STARTER znajduje się w Gdyni. Zachęcamy Klientów pochodzących z tego miasta, Sopotu, Gdańska, bądź okolic do skorzystania z naszych usług.