Alternatory i rozruszniki – sklep online

Link do sklepu : sklep.startergdynia.pl

Prowadzimy sprzedaż internetową alternatorów i rozruszników do samochodów, pojazdów rolniczych, maszyn budowlanych.

Zapraszamy do odwiedzin naszego sklepu, a w razie wątpliwości przed zakupem zapraszamy do skorzystania z pomocy naszych pracowników dostępnych online za pośrednictwem czatu lub telefonicznie :
+48 (0)58 782 22 74
+48 (0)58 665 74 07
+48 (0)60 135 00 47

 

Posiadamy podzespoły m.in. takich producentów jak Iska (Letrika, Mahle), Bosch, Valeo, Delco / Remy, Denso / Marelli, Delphi, Ducellier, Hitachi, Lucas, Magneton, Mando, Mitsubishi, Nikko, Prestolite… i wiele innych. Nasz magazyn mieści ponad 10tyś kompletnych regenerowanych i nowych sztuk gotowych do wysyłki i montażu. Jeśli jeszcze masz wątpliwości, pamiętaj napisz / zadzwoń a na pewno pomożemy w doborze właściwej części.

Nasi konsultanci dostępni są w godzinach 8-18 od poniedziałku do piątku, w soboty do godziny 14.
Kontaktując się poprzez czat (prawy dolny róg okna sklepu) masz pewność, że odpowiemy w godzinach pracy bardzo szybko na Twoje pytanie. Na nas zawsze możesz liczyć, niezależnie do jakiego pojazdu potrzebujesz części, my jesteśmy w stanie dobrać odpowiednią i zagwarantować najwyższą jakość.

 

Jako lider w branży dostarczamy nasze produkty do wielu innych sklepów internetowych, które również prowadzą sprzedaż alternatorów i rozruszników.

Nie przepłacaj i dokonaj zakupu bezpośrednio od nas z gwarancją i darmową wysyłką* !

 

 

 

 

* wysyłka darmowa jest od 500zł bez kosztów wysyłki.